Trusted Economy Forum oraz CommonSign łączą siły, by już 26 i 27 listopada 2024 stworzyć niepowtarzalne wydarzenie dotyczące rynku cyfrowego w Polsce i w Europie.
Partnerem wspierającym konferencji, organizowanej on-site w Warszawie, będzie IFIRMA. Interesuje Cię tematyka elektronicznej identyfikacji, a może kwestie związane z usługami zaufania i bezpieczną cyfryzacją? To wszystko znajdziesz w rozbudowanej agendzie wydarzenia.
Zważając na postępującą cyfryzację świata biznesu, tematyka ta staje się współcześnie kluczowym aspektem już nie tylko dla samych firm.
Zdalna identyfikacja, realizacja cyfrowych procesów biznesowych, a także zawieranie umów na odległość to codzienność dla wszystkich uczestników rynku cyfrowego. Dlatego też Trusted Economy Forum działa, by nawet pomimo dynamicznego rozwoju, niezachwianym fundamentem pozostało zaufanie poparte niezawodnym bezpieczeństwem transakcji, identyfikacji klientów indywidualnych, firm oraz obiegu dokumentów.
Tym samym TEF pełni funkcję autentycznego źródła wiedzy i innowacji w bezpieczeństwie cyfrowym, skupiając wokół siebie zaangażowanych ekspertów, dostawców oraz firmy działające na rzecz przyszłości usług cyfrowych. Tę niezwykłą społeczność współtworzą także przedstawiciele europejskiego nadzoru, agencji międzynarodowych oraz administracji publicznej w poszczególnych krajach.
Wyjątkowe wydarzenie, które powstało przy współpracy dwóch znanych marek konferencyjnych – Trusted Economy Forum oraz CommonSign, odbędzie się w dniach 26-27.11.2024 w Warszawie.
Do grona partnerów wspierających dołączy też IFIRMA, której przedstawicielami na konferencji będą Romuald Lenarski oraz Wojciech Narczyński, wraz z prezentacją – Zastosowanie usługi zaufania i eID w systemach księgowości online. Podczas wystąpienia zostaną starannie omówione kwestie automatyzacji poszczególnych procesów w IFIRMA, jak na przykład wysyłka deklaracji podatkowych, deklaracji i informacji ZUS, podpisywanie dokumentów, finalizacja umów, obsługa plików JPK i monitoring wysyłki pełnomocnictwa UPL-1, składanie i odwoływanie pełnomocnictw UPL-1, a także procesu weryfikacji AML.
Dodatkowo prelegenci IFIRMA poruszą aspekty planowania usprawnień, uwzględniając Centralne Repozytorium AML, zabezpieczania faktur Cyfrowym Certyfikatem Enterprise ID oraz głównych wyzwań pojawiających się w kontekście planowania usprawnień przy podpisywaniu samych faktur.
Oprócz ogólnej tematyki skupiającej się na kluczowych elementach rynku cyfrowego w Polsce i w Europie, tegoroczni prowadzący opowiedzą, jak zapewnić zgodność z regulacjami i jednoczesną prostotę dla klienta przy budowaniu cyfrowych procesów oraz transakcji. Dodatkowo omówiona zostanie przyszłość cyfryzacji w kontekście obowiązków wynikających z nadchodzących polskich oraz europejskich regulacji dotyczących tego obszaru.
Dokładną agendę wydarzenia oraz listę prelegentów można znaleźć na oficjalnej stronie konferencji.
Udział w zbliżającej się konferencji to świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat legalnego oraz efektywnego działania na rynku cyfrowym. Bogaty zakres tematyczny pozwala na pogłębienie kluczowych w tym obszarze kwestii, dodatkowo wykorzystując potencjał wzbogacenia prelekcji o otwarty panel dyskusyjny. W efekcie sami uczestnicy również stają się twórcami wydarzenia.
Jednak organizatorzy nie ograniczyli się wyłącznie do przekazywania wiedzy merytorycznej. Same wykłady zostaną rozbudowane o case study z różnych sektorów, przybliżając praktyczne rozwiązania realnie występujących problemów.
Sama konferencja będzie prowadzona zarówno w języku polskim, jak i angielskim, wykorzystując tłumaczenie symultaniczne realizowane przez tłumaczy on-site. Udział w wydarzeniu jest więc świetną okazją do budowania międzynarodowego networkingu.
Organizatorzy przewidują obecność ok. 200 osób z sektora dostawców usług zaufania, eID, EZD, platform podpisowych, administracji publicznej, sektora finansowego, telekomunikacyjnego i innych. Nie może zabraknąć też Ciebie!
Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie – Trusted Economy Forum CommonSign 2024 – Trusted Economy Forum.
Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.
Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.